Busy do Holandii

Podróżujący busami firmy MarexBus niejednokrotnie przekonali się o unikalności Holandii. To mały kraj wielkich możliwości, gdzie poczujesz ogromną energię od ludzi. 

To państwo zawsze idzie z duchem czasu, dynamicznie się rozwija i co ważne – kusi wykwalifikowanych pracowników z Polski. Wielu z nich  zdecydowało, że będzie podróżować tam razem z nami. My z kolei dołożyliśmy wszelkich starań, aby byli zadowoleni z naszych usług. I udało się! 

Holandia – brzmi dobrze!

Kraj tulipomanii, poprzecinany parkami i kanałami. Centrum liberalnej Europy, które ciągle się powiększa, posiada liczne zabytki i wspaniałe aglomeracje takie jak Haga, Amsterdam czy Eindhoven. Holandia – brzmi naprawdę dobrze! Działając w branży transportowej od wielu lat, jesteśmy pewni, że to jeden z Waszych ulubionych kierunków. Podróżując na trasie, zawsze dostrzegamy zadowolenie naszych klientów. Docieracie na miejsce w miłej atmosferze, doceniacie zespół naszych wykwalifikowanych kierowców, a co ważne – jesteście bezpieczni i punktualni. Podróż do Holandii z MarexBus? To brzmi świetnie!

Holenderskie ABC

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty na przewozy do Holandii? Krótkie ABC. 

A –na naszych klientów czekają niskie i konkurencyjne ceny. Jeżeli zorganizujesz większą grupę, otrzymasz od nas rabat. Jeżeli pojedziesz z nami do Holandii w dwie strony, czeka na Ciebie aż  10%-owa zniżka.

B – nasi kierowcy zawiozą Cię lub Twoją paczkę do Holandii w systemie door-to-door. Trasę pokonamy w możliwe jak najkrótszym czasie.

C – zapewniamy wygodę, rozkładane fotele i klimatyzację. Do dyspozycji masz przestrzeń na duże bagaże oraz odtwarzacz DVD.

Spokojna podróż w naszych rękach

W Holandii można wybierać i przebierać. Atrakcji jest wiele, ale w podróż warto wybrać się busami naszej firmy. Zarówno wtedy, kiedy jedziecie tam w celach zarobkowych, ale i wtedy, kiedy macie ochotę pozachwycać sie tutejszymi zabytkami i atrakcjami turystycznymi.

Holandia – to brzmi dobrze, ale tylko wtedy, kiedy mamy na głowie mało problemów z zaplanowaniem komfortowej podróży. Zadzwoń, zarezerwuj swój termin i zostaw to nam!