Przewozy osób busem do Belgii

Przed podróżą do Belgii, warto zastanowić się, jaki środek transportu będzie dla nas najlepszy i najbardziej komfortowy. Kryteriów może być bardzo wiele – mogą być to konkurencyjne ceny i doświadczenie kierowców, a dla innych  – bezpieczeństwo i przyjazna atmosfera podczas jazdy. Mamy dobrą informację – wszystkie te wymagania spełnia Firma Marexbus i „tylko my przyjedziemy po Ciebie!”

Belgię kochamy za świetną kuchnię, otwartość i niezwykłą gościnność. Belgia to „centrum Europy” i  stolica komiksów. Miejsce, w którym bardzo szanuje się pracę i czas wolny poświęcany rodzinie. To także coraz częstszy kierunek podróży Polaków, którzy wybierają nasze komfortowe przewozy i tym sposobem docierają do Belgii szybko i bezpiecznie.

Belgia? To bardzo proste!

Dłuższe podróże mogą być przyjemnością. Kierunek – Belgia? To bardzo proste! Jeżeli chcesz aby przewoźnik zagwarantował Ci przewóz nowoczesnym, komfortowym busem, a przy tym Twój portfel nie odczuł ceny biletu – nie masz co się zastanawiać. Oferta firmy Marexbus, skierowana jest właśnie do osób, którym zależy na przyjemnej podróży do Belgii. Przypominamy, że jeżeli zdecydujesz się kupić bilet w dwie strony, otrzymasz 10%-ową zniżkę. Dla grup zorganizowanych przewidujemy wysokie rabaty.

Wybierasz się z nami?

Jeden telefon do naszej firmy i możesz rozpocząć planowanie swojej wyprawy do Belgii. Flamandzka Wenecja – Brugia, stolica czekolady – Bruksela, czy może Antwerpia – najpiękniejszy port na naszym kontynencie? Zakątków do odwiedzenia jest bardzo wiele. Bądź jednak pewny – przejazd naszymi busami może być bardziej ekscytujący, niż wydaje się to pierwszej chwili, a odległość jaką dzieli ten kraj od Polski pokonasz szybko i na najwyższym poziomie. Dodatkowo, w trakcie trasy zaproponujemy także obejrzenie  interesującego filmu na odtwarzaczu DVD, znajdującym się wewnątrz pojazdu. Nie musisz też kontrolować trasy, ponieważ do miejsca docelowego zawieziemy Cię spod Twoich drzwi i dostarczymy bezpośrednio na miejsce. Bez przesiadek.